واریکوسل و نقش آن در سکس
بهمن ۱۰, ۱۳۹۷
کجی یا انحراف آلت تناسلی آقایان
بهمن ۱۶, ۱۳۹۷

پروتز آلت

همونطور که در تصویر میبینید این پروتز که به شکل مداد هست و تکنولوژی فوق العاده پیشرفته ای در اون به کار رفته برای بیمارانی که نعوظ خودشون رو از دست دادند تجویز میشه. هرساله افراد زیادی به علت صدمات نخاعی ، دیابت ، مشکلات قلبی ،کهولت سن ، نشت وریدی یا همون نشت رگ های آلت که مانع پمپاژ صحیح خون در بافت آلت میشه و در اکثر موارد جزو بیماری های مادر زادی هست یا غیره دچار مشکل عدم نعوظ میشند و زندگی جنسیشون از بین میره و متاسفانه در ازدواج به مشکل بر میخورند.یکی از درمانهای قطعی این مشکل جراحی تعبیه ی پروتز هست که به این بیماران کمک میکنه تا نعوظ خودشون رو بدست بیارند و دوباره به زندگی عادی برگردند.
بعد از تعبیه ی این پروتز بیمار قادر هست به راحتی با دست این پروتز رو به هر حالتی که میخواد در بیاره و مثل قبل روابط جنسی برقرار کنه.اکثر بیماران ما در این نوع پروتز ها جوانانی هستند که به دلیل بیماری های مادر زادی یا تصادف یا جراحت یا دیابت در سن کم به این مشکل دچار شده اند.پس لطفا با احترام با این نوع بیماران برخورد کنید.
هزینه ی عمل هم همونطور که قبلا گفتیم با توجه به نوع پروتز انتخابی بیمار و بیمارستان و ... متفاوت خواهد بود که بعد معاینه مشخص میشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *