تبخال تناسلی چیست و راه های درمان آن
فروردین ۲۷, ۱۳۹۸
بزرگی پروستات ٬ بیماری اجتناب ناپذیر در مردان
فروردین ۲۷, ۱۳۹۸

دیابت و ناتوانی جنسی

دیابت و ناتوانی جنسی
یکی از عوارض شایع اما پنهان بیماری دیابت که بر اثر سهل‌انگاری در کنترل قند خون و مهار ناصحیح بیماری بروز می‌کند، اختلالات جنسی و رسیدن به درجاتی از ناتوانی جنسی است که بیمار می‌پذیرد این ناتوانی ناشی از دیابت درمان‌پذیر نیست، به متخصص مراجعه نکرده و به کناره‌گیری از برقراری روابط و مقاربت زناشویی ادامه می‌دهد و در نتیجه باعث نارضایتی شریک زندگی می‌شود و می‌تواند یکی از علل عمده متارکه، طلاق و حتی خیانت همسران به یکدیگر باشد.
.
معمولا ناتوانی جنسی و اختلالات مربوط به آن در مردان با زود انزالی، دیر انزالی، اختلال نعوظ و نقص در تحریک بروز می‌کند. بیشتر​ این افراد از نظر تمایلات و خیالپردازی جنسی در برابر محرک‌های بیرونی تحریک‌پذیرند اما از نظر جسمی به دلیل آن‌که دیابت سیستم خون‌رسانی به ناحیه تناسلی را دچار مشکل می‌کند از نظر نعوظ دچار اختلال می‌شوند و نمی‌توانند روابط و مقاربت رضایتمندی داشته باشند. این مشکل در خانم‌های مبتلا به دیابت هم به صورت خشکی ناحیه تناسلی، سوزش، مقاربت دردناک و نرسیدن به ارگاسم بروز می‌کند
.
.
به این معنی که مردان با مشکل دیابت دچار مشکل خونرسانی به بافت آلت شده ‌و توانایی نعوظ خود را رفته رفته از دست میدهند
یکی از درمان های قطعی مردانی که دچار اختلال نعوظ و ناتوانی نعوظ در اثر دیابت هستند ، همان پروتز آلت که در پست های قبل توضیح داده ایم میباشد .

ویدیو پروتز آلت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *