ویزیت بیماران خارجی

بیماران خارج از ایران که مشکلات ارولوژی داشته و برای درمان خود درخواست مشاوره‌ توسط دکتر میرصادقی را دارند، می‌توانند از این قسمت برای گرفتن نوبت ویزیت آنلاین اقدام نمایند.
لازم به ذکر است مشاوره‌ی دکتر به صورت آنلاین از طریق نرم افزار ارتباطی که در پایین فرم مشخص شده، توسط video‌‌‌‌call انجام می‌پذیرد و بیمار می‌تواند به سه زبان فارسی یا انگلیسی یا عربی با دکتر صحبت نماید.
پرداخت هزینه‌ی ویزیت از طریق مسترکارت، ویزاکارت و … مقدور می‌باشد.

ویزیت آنلاین

 • مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی وشماره‌ی واتساپ و یا اسکایپ خود را وارد نمایید.
 • شرح مختصری از بیماری خود و علائم آن در این قسمت بنویسید.
 • تمامی مدارک پزشکی مورد نیاز خود را برای بررسی اولیه توسط دکتر به صورت واضح و خوانا در قسمت پرونده‌ی پزشکی آپلود نمایید.
  *در صورت کامل نبودن مدارک پزشکی شما، قبل از موعد مشاوره برای شما ایمیلی ارسال شده و مدارک مورد نیاز به شما اطلاع داده خواهد شد.
 • 0,00 €
  پس از پرداخت، ایمیلی شامل مشخصات شما، برای شما ارسال خواهد شد که به منظور تایید ثبت نوبت شما می‌باشد.
  پس از آن مشخصات و اطلاعات شما بررسی شده و در صورت تایید ایمیل و پیغامی را به جهت هماهنگی ساعت و روز ویزیت دریافت خواهید کرد.
  نکته ۱: درصورتی که در بررسی اولیه، بیماری شما مربوط به تخصص ارولوژی نباشد، نوبت شما کنسل شده و مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده می‌شود.
  نکته 2: در صورت آنلاین نبودن و عدم حضور شما نیم ساعت قبل از روز و ساعت مشخص شده‌ی ویزیت، نوبت شما کنسل شده و مبلغ شما به کارتی که با آن پرواخت وجه داشته‌اید، عودت داده می‌شود.