خواهشمندیم جهت حفظ سلامتی خود و دیگران و همچنین تداوم کار مطب، توصیه‌های زیر را جدی بگیرید:


۱) شخص همراه با بیمار حق ورود به مطب را ندارد، مگر اینکه فرد بیمار طفل یا کهنسال باشد و نیاز به کمک داشته باشد که در صورت نیاز فقط یک همراه مجاز می باشد.

۲) تمام مراجعه کنندگان (بیمار و همراه) باید ماسک و دستکش داشته باشند.

۳) به هیچ عنوان ماسک را در ورود به مطب یا موقع صحبت کردن با پزشک و منشی از صورت خود بر ندارید.

۴) به هیچ عنوان دستکش را از دست خود خارج نکنید.

۵) دستکش و ماسک را در سطل های زباله مطب نیندازید.

*برای حفظ سلامتی خودتان و تداوم کار مطب، در صورت عدم اجرای موارد فوق بیمار پذیرش نمی شود، حتی اگر بیماران بعد از جراحی باشند.

۱. از پذیرفتن بیماران بدون نوبت معذوریم.
۲. به دلیل حجم بالای مراجعین،تخمین زمان دقیق نوبت ها امکان پذیر نمی باشد و لذا تاریخ  مراجعه برای بیماران قابل انتخاب است.
۳.  ترتیب نوبت ها در روز مشخص شده بر اساس اولویت مراجعه می باشد.
۴. پذیرش فقط در بازه ی زمانی مشخص شده صورت می گیرید و از پذیرش بیماران حتی با نوبت قبلی خارج از بازه ی زمانی مشخص شده معذوریم،از این رو قبل از گرفتن نوبت به ساعات پذیرش هر روز دقت فرمایید.
نکته :از زمان مراجعه ی هر فرد  تا نوبت ویزیت وی حداقل ۲ الی ۴ ساعت معطلی وجود دارد،لطفا در برنامه ریزی خود به این موارد توجه نمایید.
نکته : در صورت مراجعه ی زودتر از زمان بازگشایی مطب می توانید نام و اطلاعات تماس خود را در کاغذی که پشت در مطب قرار داده شده است بنویسید،نوبت شما محفوظ میباشد .

 نوبت دهی سال 99

  • *در انتخاب تاریخ نوبت خود دقت فرمایید، در صورتی که با یک شماره همراه در فاصله‌ی زمانی یک هفته از تاریخ انتخابی شما، نوبت دیگری ثبت شده باشد، به صورت خودکار نوبت قبلی از سیستم حذف خواهد شد.
  • *شماره همراه با حروف انگلیسی وارد گردد.

دوستان و همراهان عزیز از تاریخ 99/9/1 (یکم آذرماه) به آدرس مطب جدید به شرح ذیل مراجعه فرمایند:

میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه دهم، پلاک ۱۱، واحد ۳