ویدئوهای کجی آلت

کجی آلت بچه

کجی آلت بچه

درمان کجی آلت با تعبیه پروتز

کجی آلت انواع مختلفی دارد که در نوع شدید آن با تشکیل پلاک های پیرونی شدید؛ بهترین درمان تعبیه پروتز آلت است. ترجیح در تعبیه این پروتزها انواع هیدرولیک می باشند.

بهترین درمان برای کجی آلت

کجی آلت بیماری است که ممکن است بصورت مادرزادی یا ثانویه برای فرد رخ دهد. باتوجه به شدت کجی و علت آن روش های جراحی متفاوتی وجود دارد که در ویدئو میبینید.

هر نوع کجی آلت باید جراحی شود؟

کجی آلت نوعی بیماری است که ممکن می باشد در دو نوع مادرزادی و یا ثانویه باشد. برای اینکه بدانید چه نوع از این بیماری نیاز به جراحی دارد این ویدئو را مشاهده کنید.

درمان قطعی کجی آلت با تعبیه پروتز

در تعدادی از بیمارانی که مشکل انحراف آلت دارند با اصلاح اولیه ی انحراف آلت مشکل بیمار نه تنها برطرف نمی شود بلکه مشکلاتی دیگر از جمله کم شدن طول آلت رو در پی داشته باشد؛ برای این دبیماران ما پروتز آلت رو توصیه میکنیم.

کجی آلت در بچه ی یکساله

این ویدئو درمورد پسر بچه ای است که روی آلت دو سوراخ برای مجرا دارد و هم چنین آلت کودک زاویه ای 90 درجه دارد و به سمت پایین منحرف است که به همین علت ختنه انجام نشده است. در این پست به چگونگی درمان این بیماری میپردازیم.

ممنوعیت ختنه در کجی آلت

از جمله بیماری هایی که در زمینه ی ارولوژی وجود دارد انحراف و یا کجی آلت می باشد. کجی آلت انواع گوناگونی دارد که در این پست برای شما توضیح داده شده است و هم چنین راه های درمان نیز گفته شده اند.

DR.MIR SADEGHI

رزرو نوبت ویزیت