ویدئوهای پروستات

درمان قطعی پروستات با بخارآب

در این ویدئو درمورد جدیدترین روش درمان برای بزرگی پروستات که جراحی با کمک بخارآب به وسیله ی دستگاه رزوم هست برای شما محتوا ساخته ایم.

هزینه درمان پروستات با بخار آب

هزینه درمان پروستات با بخار آب

انواع جراحی پروستات و تفاوت های آن

در این ویدئو به مقایسه و شرح بهترین و قطعی ترین روش درمان بزرگی پروستات می پردازیم.

نعوظ بعد از پروستات

نعوظ بعد از پروستات

مواد غذایی نابودگر برای پروستات

در این ویدئو درمورد موادغذایی که باعث آسیب به پروستات می شوند صحبت می کنیم.

تاثیر تغذیه بر بزرگی پروستات

خیلی از شما دوستان درمورد تاثیر تغذیه بر پروستات پرسیده بودین؛ در این ویدئو برای شما درمورد موادغذایی که برای پروستات مفید هستند صحبت کرده ایم.

فشار پروستات شبدری

فشار پروستات شبدری

جراحی شکستن سنگ پروستات

در این کیس جراحی، بیماری داشتیم که دیواره ی پروستات او سنگ تشکیل شده بود. برای درمان باید ابتدا سنگ ها خرد و سپس خارج شوند.

ابتلا همزمان به سرطان روده و پروستات

در برخی از افرادی که مبتلا به سرطان پروستات هستند؛ امکان ابتلای آن ها به سرطان روده نیز وجود دارد. در این ویدئو چگونگی این اتفاق را توضیح داده ایم.

لزوم سیستوسکوپی در تعیین نوع روش جراحی

در مواردی که با توجه به سایز پروستات جراح در انتخاب نوع روش جراحی دچار تردید میشود، سیستوسکوپی روشی است که با آن می توان بهترین روش را برای جراحی انتخاب کرد.

روش های عمل پروستات،اندوسکوپی یا باز

در جراحی های پروستات دو روش باز و یا اندوسکوپیک وجود دارد. روش اندوسکوپی اغلب برای بیمارانی کاربرد دارد که پروستات های کوچکی دارند و برعکس روش باز برای پروستات ها با سایز بزرگ است و این روش ها انتخابی نیستند. پزشک معالج با توجه به شرایط بیمار روش را انتخاب میکند.

سرطان پروستات و نمونه برداری از سلولها

در افرادی که سرطان پروستات دارند جراحی رادیکال پروستاتکتومی درمان پیشنهادی می باشد. جراح با استفاده از آزمایش psa برای درمان تصمیم گیری میکند که بعضی اوقات نیاز به بازخوانی دارد. برای توضیحات بیشتر ویدئو را ببینید.

پروستات به شکل گل شبدر و ایجاد علائم ادراری

در برخی از افراد شکل پروستات به شکل عادی خود نیست و به اصطلاح عامیانه شبیه به گل شبدر میماند.

روش جدید MRI برای تشخیص سرطان پروستات

این روش تصویر برداری از پروستات روش به نسبت بهروز و جدیدی هست که به جراح برای تشخیص و اقدام برای نمونه برداری کمک میکند.

روش باز یا بسته در جراحی پروستات

در بیمارانی که نیاز به جراحی پروستات دارند انتخاب روش باز یا لیزری(بسته) به شرایط بیمار سایز پروستات و صلاح دید جراح مربوطه بستگی دارد و اصرار فرد بر یک روش ممکن است سلامتی فرد را به خطر بیندازد.

مراقبت های بعد از جراحی بزرگی پروستات

در این ویدئو درمورد مراقبت های بعد از جراحی پروستات برای شما صحبت کردیم (که منظور جراحی بعلت بزرگی پروستات هست نه بدخیمی پروستات). دو نوع جراحی پروستات وجود دارد به روش باز یا بسته که در روش بسته بیمار یک عدد سوند دارد که تا یک هفته بعد خارج میشود. در روش باز یک سوند و سیستوستومی هست که توضیحات بیشتر را در ویدئو مشاهده خواهید کرد.

عوارض بعد از عمل برای بیماری های زمینه ای

در این ویدئو از عوارض احتمالی بعد از جراحی برای شما صحبت کردیم. برای مثال در بیمارانی که مشکل پروستات دارند اغلب رنج سنی بیماران بالا میباشد و در این سنین افراد ممکن است دچار مشکل هایی مثل دیابت, فشار خون و یا ... باشند و همین موارد ریسک جراحی را بالا میبرد. متقاضیان جراحی با آگاهی از عوارض عمل باید تصمیم گیری کنند.

رابطه ی جنسی بعد از عمل پروستات

عمل های پروستات به دو دسته ی باز و بسته تقسیم میشوند. رابطه ی بعد از عمل پروستات به اینکه جراحی جزو کدام دسته باشد و شرایط بیمار به چه صورت باشد زمانبندی میشود که البته نظر پزشک معالج در اولویت قرار دارد. در حالت کلی بعد از جراحی پروستات با گذشت دو هفته و خروج تمامی سوند ها بیمار مجاز به برقراری رابطه ی جنسی میباشد.

سرطان پروستات و جراحی برداشتن پروستات

برخی از بیماران به دلیل ترس اختلال در روند زنگی جنسی به دنبال درمان و یا جراحی پروستات نمیروند;درصورتیکه حتی اگر با جراحی بیمار دچار مشکل در سیر نعوظ شود این مشکل به راحتی قابل درمان میباشد ولی با تاخیر در امر درمان پروستات حیات فرد به خطر می افتد.

سرطان پروستات و جراحی برداشتن پروستات

برخی از بیماران به دلیل ترس اختلال در روند زنگی جنسی به دنبال درمان و یا جراحی پروستات نمیروند;درصورتیکه حتی اگر با جراحی بیمار دچار مشکل در سیر نعوظ شود این مشکل به راحتی قابل درمان میباشد ولی با تاخیر در امر درمان پروستات حیات فرد به خطر می افتد.

DR.MIR SADEGHI

رزرو نوبت ویزیت